Ön Cam Filmi

Ön Cam Filmi genelde görüntü amacıyla yapılsada  şeffaf ve çok az şekilde koyu olan flimler daha revaçtadır. Fakat  0.5 yada 1 numara tabir edilen normal yan cama çekilen filimden çekerler ve bu cam filimleride içeriden dışarısının net görülmesini engeller buda sürüş konforunuzu bozar. Biz Ankara Cam Filmi olarak sizlere orjinal ön cam filimlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Örnek vermek gerekirse ön cam flimleri %50 %80 koyuluktadır ve aynı zamanda içeriden dışarısı kesinlikle cam gibi net bir şekilde görünür gece, gündüz, yağmurlu hava, karlı hava gibi her koşuldu sorunsuz görüntü netliği sağlar  ve sizlere sorunsuz ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatır.

Ön cam filminin bir diğer faydasıda aracınızda yakıt ekonomisi sağlar :) evet yanlıs duymadınız yakıt ekononmisi sağlar.
Sıcak havalarda aracın içine girecek olan sıcaklığı azaltacağı için daha az klima kullanmanızı sağlayarak yakıttan tasarruf etmenizi sağlar.

Sizlerde sürüş kalitenizi arttırıp daha konforlu yolcuklar yapmak isterseniz ön cam filmi uygulaması için siz değerli müşterilimizi uygulama merkezimize bekliyoruz